Tel çit sistemleri

Panel Çit

Çevre güvenliğini sağlayan tel örgü sistemlerinden biri olan panel çit, çevre güvenliği dışında sınır belirlemek için kullanılır. Dekoratif olarak da kullanılabilmesi sebebiyle her yerde tercih edilmektedir. Kullanımı oldukça basit olmasıdır. Özellikle, doğa koşullarına karşı dayanıklı olan panel çit, simetrik bir yapıdır. Panel çitin montajının kolaydır.

Single Panel Çit

Single Panel Fence is a single-panel fence system. It is the most preferred type of fence with its affordable and high quality. There are many advantages in terms of the most comfortable fence type which is produced and assembled. 

Not affected by weather conditions 
Maintenance-free 
Long lasting 
Aesthetic appearance

Double Panel Çit

Double Panel çit sistemleri alternatif ürünlere göre uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat esnasında yapmış olduğumuz yatayda çift telli sistem ile darbelere karşı yüksek mukavemet oluşturmaktadır. Montaj ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolay montaj edilebilmektedir. Bakım gerektirmeyen double panel çit sistemleri, sökülebilmekte ve farklı yerlerde uygulanabilmektedir. Standart yeşil rengi ile doğaya uyumlu olan çit sistemlerimiz aynı zamanda estetiktir.