Aydınlatma Ve Direk Sistemleri

Aydınlatma Direkleri

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda galvaniz, elektro kaplama ve boya uygulanmış, farklı yüksekliklerde ve çaplarda, proje bazlı imal edilmektedir.


Bahçe Aydınlatmaları

Aydınlatma direklerine ihtiyaç duyulmayan bölgelerde, bahçenizin karanlık kalan bölgeleri, yol kenarları, restoran, kafe ve ev girişlerinin aydınlatılmasında kullanılan estetik ve tamamlayıcı ürünlerdir.


Aplik Aydınlatmaları

Aplik Aydınlatmalar iç ve dış mekân duvarları, bahçe kenarları gibi aydınlatmaya ihtiyaç duyan alanlarda kullanılmaktadır.

Set Üstü Aydınlatma

Set üstü aydınlatmalar Bahçe duvarları, veranda, balkon gibi alanlarda tercih edilir. Set üstü aydınlatmaların alt kısmında bulunan ayaklar sayesinde kolaylıkla monte edilebilir ve proje bazlı üretim yapılabilir.


Modern Aydınlatma

Günümüzün mimari çizgisi ve estetik algısında meydana gelen değişmeler doğrultusunda tasarlanmış Modern ve estetik aydınlatma direkleri müşteri talebine göre seçilmekte ve üretilebilmektedir.


Led Aydınlatmaları

Günümüz Teknolojisi ile aydınlatma sektöründe yaşanan değişiklikleri takip ederek ürettiğimiz LED aydınlatmaları bu bölümden inceleyebilirsiniz. LED aydınlatmalar standart bir aydınlatma sistemine kıyasla %60 ‘a varan enerji tasarrufu sağlar. 50,000 saat çalışma süreleri bulunan ürünler bakım masraflarını da minimum düzeye indirir.


Yol Aydınlatma

12 metreye kadar olan dekoratif yüksek yol aydınlatma direklerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz. Yurtdışı ve yurtiçi projelerinize özel üretim, tasarım ve uygulama yapabilmekteyiz. Galvaniz, elektro kaplama ve boya uygulanmaktadır. 


Solar Aydınlatma

Geleceğin enerji kaynaklarından biri olan güneş enerjisi verimli ve çevre dostu bir sistemdir. Solar panelli aydınlatma direkleri enerjisini üzerinde bulunan solar panellerden karşılar. Elektrik altyapısına ihtiyaç duymaması altyapı sorunu olan bölgelerde kullanılmak üzere idealdir. Yüksek aydınlatma direklerinde LED armatür, park ve bahçe aydınlatmalarında ise LED Ampul tercih edilmektedir. Sitemizde bulunan tüm aydınlatma direklerine solar panel uygulaması yapılabilmektedir.


Kamera Direkleri

Güvenlik Kamera Projelerinde ihtiyaç duyulan kamera direklerini ve aparatlarını üretmekteyiz. Kamera direklerini Kullanacağınız kamera tipi, kamera sayısı ve açısına göre şekillendiriyoruz.


Bahçe Aksesuarları

Döküm bank, Metal bank, Döküm Sandalye, Döküm sehpa , Döküm Çeşme, döküm duvar çeşmesi çöp kovası üretimi müşteri talebine göre üretilebilmektedir. 


Sınır Elemanları

Kaldırımlar, parklar, deniz kenarları, özel mülkler ve iş merkezleri. İstenilen şekil yada kurum logosu tepe ve gövde kısmına uygulanabilir


Saha Aydınlatmaları

Futbol, tenis, basketbol, voleybol ve mini futbol sahalarında uluslararası standartlarda aydınlatma yapılmaktadır.


Projektör Aydınlatmalar

Alan, meydan, bina ve tünel aydınlatmalarında kullanılabilir. Enerji tasarrufu sağlar ve uzun ömürlüdür.


İç Aydınlatma

Sıva altı-sıva üstü armatürleri, Downlight armatürler, Spot armatürler, sarkıt armatürler, iç mekan ledleri, led şeritler.